Přidej se k nám - staň se hrdinou

Jeden za všechny, všichni za stůl !

19.5.2016
Členové divizního SKST Teplice byli hlavními protagonisty v pořadí už 18. show Všichni za stůl, která od poloviny dubna putuje napříč Českou republikou. Atraktivní formou představuje dětem stolní tenis nejen jako zajímavý a dostupný způsob sportovního vyžití, ale rovněž cestu k možné realizaci svých snů.

Více než stovka žáků a žákyň ZŠ Na Stínadlech viděla několik krátkých prezentací hry, od tréninku s robotem až po divácky velmi oblíbenou exhibici s ukázkou vysoké asijské obrany. Hráči teplického klubu Daniel KadlecMichalem Mítem, stejně jako jejich spoluhráči Stanislav Čáp, Martin Mašek, Petr Vitiska a Kateřina Krausová se po těchto ukázkách trpělivě věnovali dětem. O to totiž během dvouhodinového programu šlo především.

Mezi stoly tradičně poskakovala komiksová postavička Fifinka, jejíž zápas s ředitelkou školy děti nadšeně povzbuzovaly, většinu času však strávily plněním dovednostních soutěží a samozřejmě nácvikem hry. Trenéři Radek Chalupa s Karlem Soukupem trpělivě předváděli správné držení pálky, postavení za stolem a základní herní činnosti. Doslova ve svém živlu byl předseda klubu a trenér kroužku stolního tenisu při základní škole Karel Freimann. „Z webových stránek, ale i od kolegů, kde tato akce již proběhla, jsme věděli, co nás zhruba čeká. I my jsme si pevně doufali, že se děti budou bavit. Tolik smíchu, křiku a radosti jsem ale opravdu netušil. Jsem přesvědčen, že náš kroužek bude mít dostatek nových zájemců a po prázdninách se do toho pustíme,“ řekl po skončení show.

Aktualně v pinčesu
Potvrzeno !!!
SKST Teplice zažilo nejlepší sezonu 2015/2016 své historie !


B,C,E,F postoupilo o třídu výš.
D skončilo na 3.místě
A si udrželo divizi
Mládež vyhrála co mohla. 

Velká gratulace všem.

 
Všichni za stůl

Všichni za stůl

Exhibice je 19.5.2016 na SKST Teplice
Trenujeme:

ÚT 17-20 MLÁDEŽ / 20-21 DOSPĚLÁCI

ST 17-20 MLÁDEŽ

ČT 17-20 MLÁDEŽ / 20-21 DOSPĚLÁCI

SO + NE Turnaje a mistráky
998251_10151740997989274_2095197043_n.jpg
5-RoomsFresheners.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one