Divize %

Divize %

KP-1 %

KP-1 %

KP-2 %

KP-2 %

OP-1 %

OP-1 %

OP-2 %

OP-2 %

Divize Tabulka

Divize Tabulka

KP-1 Tabulka

KP-1 Tabulka

KP-2 Tabulka

KP-2 Tabulka

OP-1 Tabulka

OP-1 Tabulka

OP-2 Tabulka

OP-2 Tabulka

Termíny zápasů naší DIVIZE
1.10.2016 16:00 SKP Sever Ústí nad Labem A SKST Teplice A
1.10.2016 16:00 SKST Teplice B TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B
8.10.2016 16:00 SKST Teplice A SK Štětí A
8.10.2016 16:00 SKST Děčín A SKST Teplice B
9.10.2016 10:00 SKST Teplice A TTC Roudnice A
9.10.2016 10:00 TJ Sokol Filipov A SKST Teplice B
22.10.2016 16:00 TTC Roudnice A SKST Teplice B
22.10.2016 16:00 SKST Teplice A TJ Sever Žatec A
23.10.2016 10:00 SK Štětí A SKST Teplice B
23.10.2016 10:00 SKST Teplice A SKST Baník Most B
5.11.2016 16:00 TJ Sokol Filipov A SKST Teplice A
5.11.2016 16:00 SKST Teplice B TTC Litvínov A
6.11.2016 10:00 SKST Děčín A SKST Teplice A
6.11.2016 10:00 SKST Teplice B SKST Baník Most C
19.11.2016 16:00 SKP Sever Ústí nad Labem A SKST Teplice B
19.11.2016 16:00 SKST Teplice A TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B
20.11.2016 10:00 SKST Teplice A SKST Teplice B
3.12.2016 16:00 SKST Teplice B SKST Baník Most B
3.12.2016 16:00 SKST Baník Most C SKST Teplice A
4.12.2016 10:00 SKST Teplice B TJ Sever Žatec A
4.12.2016 10:00 TTC Litvínov A SKST Teplice A
22.1.2017 10:00 SKST Teplice A SKP Sever Ústí nad Labem A
22.1.2017 10:00 TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B SKST Teplice B
4.2.2017 16:00 SK Štětí A SKST Teplice A
4.2.2017 16:00 SKST Teplice B SKST Děčín A
5.2.2017 10:00 TTC Roudnice A SKST Teplice A
5.2.2017 10:00 SKST Teplice B TJ Sokol Filipov A
18.2.2017 16:00 SKST Teplice B TTC Roudnice A
18.2.2017 16:00 TJ Sever Žatec A SKST Teplice A
19.2.2017 10:00 SKST Teplice B SK Štětí A
19.2.2017 10:00 SKST Baník Most B SKST Teplice A
4.3.2017 16:00 SKST Teplice A TJ Sokol Filipov A
4.3.2017 16:00 TTC Litvínov A SKST Teplice B
5.3.2017 10:00 SKST Teplice A SKST Děčín A
5.3.2017 10:00 SKST Baník Most C SKST Teplice B
18.3.2017 16:00 SKST Teplice B SKP Sever Ústí nad Labem A
18.3.2017 16:00 TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B SKST Teplice A
19.3.2017 10:00 SKST Teplice B SKST Teplice A
1.4.2017 16:00 SKST Baník Most B SKST Teplice B
1.4.2017 16:00 SKST Teplice A SKST Baník Most C
2.4.2017 10:00 TJ Sever Žatec A SKST Teplice B
2.4.2017 10:00 SKST Teplice A TTC Litvínov A
Krajský žebříček mužů sezóna 2015/2016
Krajský žebříček mužů sezóna 2015/2016
         
1. Polanský Tomáš 07/98 TJ Slavoj Severotuk ÚL
2. Seibert Jakub 01/95 TJ Slavoj Severotuk ÚL
3. Štěpánek David 10/71 TJ Slavoj Severotuk ÚL
4. Kabelka Tomáš 11/76 TJ Slavoj Severotuk ÚL
5. Pinka Jan 03/91 TTC Litoměřice
6. Tschakert Tomáš 01/81 TTC Litoměřice
7. Zajíček Pavel 09/65 TJ Slavoj Severotuk ÚL
8. Lukaščuk Josef 03/74 SKST Baník Most
9. Hrnčíř Jan 09/91 TTC Litoměřice
10. Kváš Pavel 09/82 TJ Slavoj Severotuk ÚL
11. Čermák Josef 09/54 KST Jirkov
12. Červený Miroslav 08/74 TJ Sever Žatec
13. Macháček Jan 11/70 SKST Baník Most
14. Kroupa Tomáš 12/83 TJ Slavoj Severotuk ÚL
15. Hervert Josef 11/98 TTC Litoměřice
16. Rödling Jan 08/82 KST Jirkov
17. Bořík Milan 01/73 KST Jirkov
18. Hruška Václav 04/94 TTC Litoměřice
19. Líska Tomáš 08/72 TTC Roudnice
20. Karásek Vít 01/94 TJ Slavoj Severotuk ÚL
31.-40.        
  Rúža David 06/74 SKST Teplice
         
51.-60.        
  Růžička Jiří 03/75 SKST Teplice
81.-90.        
  Stehlík Petr 04/88 SKST Teplice
91.-100.        
  Mít Michal 02/01 SKST Teplice
  Štěpánek Ivan 03/55 SKST Teplice
  Štika Jiří 06/53 SKST Teplice
  Štěpánek Jiří 03/77 SKST Teplice
121.-140.        
  Soukup Karel 07/59 SKST Teplice
  Sýkora Martin 12/70 SKST Teplice
  Chalupa Radek 07/66 SKST Teplice
         
141.-160.        
  Hrivňák Petr 08/67 SKST Teplice
181.-200.        
  Sander Miroslav 01/66 SKST Teplice
  Čáp Milan 01/98 SKST Teplice
251.-300.        
  Kadlec Daniel 03/2000 SKST Teplice
  Mládek Petr 03/90 SKST Teplice
Aktualně v pinčesu
Potvrzeno !!!
SKST Teplice zažilo nejlepší sezonu 2015/2016 své historie !


B,C,E,F postoupilo o třídu výš.
D skončilo na 3.místě
A si udrželo divizi
Mládež vyhrála co mohla. 

Velká gratulace všem.

 
Všichni za stůl

Všichni za stůl

Exhibice je 19.5.2016 na SKST Teplice
Trenujeme:

ÚT 17-20 MLÁDEŽ / 20-21 DOSPĚLÁCI

ST 17-20 MLÁDEŽ

ČT 17-20 MLÁDEŽ / 20-21 DOSPĚLÁCI

SO + NE Turnaje a mistráky
998251_10151740997989274_2095197043_n.jpg
5-RoomsFresheners.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one